فروش

اشتراک گذاشته شده با :

Nintendo Switch

فروش نینتندو سوئیچ به 1.5 میلیون دستگاه در ژاپن رسید
فروش نینتندو سوئیچ به 1.5 میلیون دستگاه در ژاپن رسید
کنسول نینتندو سوئیچ توانسته است در مدت زمانی کوتاه به عدد خیره‌کننده‌ی 1.5 میلیون دستگاه فروش در کشور ژاپن برسد. این کنسول که از ماه مارس وارد بازار جهانی شده است، تا کنون در مجموع بیش از 4 میلیون دستگاه فروش داشته است.

5 میلیون دستگاه کنسول نینتندو سوئیچ تاکنون به فروش رفته است
5 میلیون دستگاه کنسول نینتندو سوئیچ تاکنون به فروش رفته است
«نینتندو سوییچ» (Nintendo Switch)  فروش بسیار مناسبی داشته است و تفاوت بزرگی نسبت به وضعی که نینتندو چند سال پیش با عرضه‌ی Wii U داشت ایجاد کرده.  طبق آمار رسمی نینتندو، این کنسول در ژاپن 1.5 میلیون دستگاه فروخته است که اگر آمار فروش کل آن را در نظر بگیریم، رقمی در حدود 5 میلیون دستگاه به دست می‌آید. منبع این اطلاعات، گزارشی از VGChartz است که ادعا می‌کند نینتندو سوییچ از مرز 5 میلیون فروش جهانی نیز گذشته است و به طور دقیق، 5,195,578 دستگاه به فروش رسانده است. نمی‌توان با اطمینان گفت که آیا این اعداد و ارقام صحت دارند یا خیر، چرا که به صورت رسمی منتشر نشده‌اند اما با توجه به سابقه‌ی VGChartz در گذشته که ثابت کرده است می‌تواند قابل اطمینان باشد، شاید بتوان روی درستی این اطلاعات حساب کرد. در همین خصوص.. بازی‌های «دووم» و «ولفنشتاین 2» برای نینتندو سوئیچ عرضه… ۲۳ شهریور, ۱۳۹۶ در این گزارش همچنین به طور خاص بررسی شده است که آمار فروش این کنسول در چه منطقه‌ای بالاتر بوده است و به نظر می‌رسد که سوییچ با فروش 1.7 میلیون دستگاه، بیشترین فروش را در آمریکا داشته است. به دنبال آمریکا، اروپا با 1.4 میلیون دستگاه جایگاه دوم را دارد. اگرچه به نظر می‌رسد که آمار آن‌ها از فروش در ژاپن با گزارش قبلیشان متفاوت است و گفته شده که فروش نینتندو سوییچ در این کشور 1.2 میلیون دستگاه بوده است. بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild نیز با فروختن 3.37 میلیون نسخه در صدر جدول فروش بازی‌های این کنسول قرار دارد و به دنبال آن Mario Kart 8 با 2.6 میلیون نسخه و Splatoon 2 با 1.1 میلیون نسخه فروش قرار دارند.
فروش نینتندو سوئیچ در ماه گذشته از ایکس‌باکس وان و PS4 پیشی گرفت
فروش نینتندو سوئیچ در ماه گذشته از ایکس‌باکس وان و PS4 پیشی گرفت
نینتندو سوییچ، کنسول بازی جدید نینتندو است که به صورت دوگانه و هیبریدی برای بازی در منزل و به صورت پرتابل ساخته شده است. ظاهرا این ایده باعث شده است تا نیتندو سوییچ بتواند کنسول‌های بازی رقیب خود را در ماه گذشته به لحاظ آمار فروش پشت‌سر بگذارد. بر اساس گزارشی که موسسه NPD در این زمینه منتشر کرده است، نینتندو سوییچ نه تنها در ماه گذشته پرفروش‌ترین کنسول بازی بوده است بلکه در حال حاضر نیز فروش خوبی را در بازارهای آمریکا تجربه می‌کند. کارشناسان صنعت گیم یکی از دلایل افزایش فروش کنسول نینتندو سوییچ را انتشار بازی پرطرفدار Splatoon 2 ذکر می‌کنند. بازی Splatoon 2 نیز در ماه گذشته یکی از پرفروش‌ترین بازی‌های کنسولی به حساب می‌آید. این بازی که در سبک تیراندازی طراحی شده است ابتدا برای کنسول بدفرجام نینتندو Wii U منتشر شد. گزارش‌ها نشان داده است کاربرانی که در ماه گذشته کنسول نینتندو سوییچ را خریداری کرده‌اند، بازی Splatoon 2 را نیز به همراه این کنسول خریده‌اند. در همین خصوص.. تمام چیزهایی که باید از کنفرانس نینتندو در E3 2017 بدانید ۲۵ خرداد, ۱۳۹۶ به احتمال زیاد نینتندو سوییچ ماه‌های آینده نیز فروش خوبی را تجربه خواهد کرد چرا که بازی پرطرفدار Mario + Rabbids: Kingdom Battle قرار است در شهریور ماه منتشر شود. باندل کنسول نینتندو سوییچ به همراه بازی Splatoon 2 نیز قرار است تا مهر ماه در فروشگاه والمارت به فروش برسد. کارشناسان صنعت بازی‌های رایانه‌ای و سرگرمی معتقد هستند اگر نینتندو سوییچ بتواند به فروش موفق خود ادامه دهد سال 2017 نسبت به سال 2016 در همین بازه زمانی شاهد رونق بیشتری در بازار فروش کنسول‌های بازی خواهیم بود. تاکنون گزارش شده است که علاقه‌مندان به بازی‌های کنسولی حدود ۲۰ درصد بیشتر نسبت به سال گذشته میلادی در همین بازی زمانی برای خرید کنسول‌های بازی بیشتر هزینه کرده‌اند. به این نکته نیز اشاره کنیم که کنسول Super Nintendo Classic Edition نیز می‌توان به افزایش فروش کلی کنسول‌های نینتندو کمک کند و با این حساب چه بسا که سال 2017 نینتندو بتواند کنسول‌های محبوبی مانند ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 را به لحاظ فروش کنار بزند.